Šmarnice Kraljica mučencev

Založba Družina

dan - Dragi Marijini častilci! dan - Franc Gomilšek - župnik in dekan dan - Izidor Završnik - duhovnik dan - Alojz Breznik, Matevž Krmelj, Jože Logar - bogoslovci dan - Umrem za pravično stvar - Franc Pen, dijak dan - Okrvavljeni hĂĄbiti - p. Anzelm Polak, p. Ivan Salmič KR, križniška redovnika dan - Oče, odpusti jim! - Jože Brecelj, družinski oče dan - Zvon sv. Ane - Bernard Štuhec, bogoslovec dan - Pastir med dvema ognjema - Srečko Huth, duhovnik dan - Ta bo zmagal - Mihael Grešak, duhovnik dan - Z brzovlakom v nebesa - Franc Kramarič, kaplan dan - Po križu in trpljenju v nebeško kraljestvo - p. Placid Grebenc OCist apostol rožnega venca dan - Le zate živimo, Gospod, naš Kralj - Marica Nartnik, učiteljica dan - Moje roke so čiste - Narte Velikonja, kulturni delavec dan - Moči, moči, o Bog mi daj - Ferdinand Potokar, profesor verouka dan - Krvavi cvet čiste mladosti - Jaroslav Kikelj, študent dan - Pri Mariji v Puščavi - Ignacij Nadrah, duhovnik dan - Veruj z veseljem, pripoveduj z življenjem - Janez Pavčič, dijak €“ organist dan - Žrtev krivega pričevanja - Alojz Vrhnjak, duhovnik dan - Kraj trpljenja in molitve - Lado Piščanec, Ludvik Sluga, Amalija Purgar, kaplana in g. pomočnica dan - Otroci, sirote, jokajo za očetoma - Ivan Bric, Ciril Lisjak, družinska očeta dan - Kristus mora biti naš zgled - Emil Kete, bogoslovec dan - Takšni ljudje so nam ohranili vero - Veronika Lestan, vzgojiteljica in pastoralna delavka dan - Obrekovan, preganjan, umorjen - Izidor Zavadlav, župnik dan - Seme je padlo v zemljo - Janko Komljanec, župnik dan - Pri Materi na skali - Dr. Lambert Ehrlich, teološki profesor dan - V službi trpečih in bogoslužja - Antonija Premrov (s. Karmela), pastoralna delavka, redovnica dan - Neustrašna glasnika resnice - Franc Nahtigal, Franc Cvar, duhovnika dan - Molim in čakam - Alfonz Jarc, župnik dan - Le spi, otrok moj, Marija je pri nama - Ivanka Škrabec Novakova, učiteljica dan - Tolažnica žalostnih Lokacija: